Cita Telpa

Auto simulators


Ziemassvētkos dāvanā emocijas! 🎅
Pērc mūsu interneta veikalā! Dāvanu kartes sāņem digitāli, pakomātā vai pie mums uz vietas.🎁

Auto braukšanas simulators vairs nav spēle

Auto simulatoru braucēji apvainotos, ja tu nosauktu to par “tikai spēli”. Simulācijā tiek ņemts vērā viss ko var iedomāties – sākot ar riepu spiedienu un beidzot pat ar mašīnas šasijas savērpšanos līkumā.

Auto simulatorus izmanto pat profesionāli auto braucēji savos ikdienas treniņos

Bērniem arī tas ir lielisks veids kā uzsākt autosporta gaitas drošā un kontrolētā vidē. Jau ir pierādījies praksē, ja tu iemācies braukt uz auto simulatora, tad tu spēj šīs zināšanas pārnest uz īstu auto. Otrādi gan ir mazliet jāpierod – ja māki labi braukt ar īstu auto, būs nepieciešams mazliet pierast, ka ātrums ir jāizjūt ar acīm, jo, protams, auto simulatorā tu nejūti paātrinājumu ar savu ķermeni, jo tu sēdi uz vietas.

Pie mums tu vari braukt uz iekārtas, kas tiek izmantota autosporta pasaules kausa sacensībās!

2021. gadā pirmo reizi auto sporta vēsturē pasaules līmeņa sacensības GT World Challenge norisinājās miksētā veidā, kur katrā posmā profesionālie auto sportisti sacentās vispirms auto simulatoros un tad īstā trasē ar īstām mašīnām. Punkti, kas tika nopelnīti simulatoros, tika pieskaitīti kopvērtējumam. Šāds sacensību formāts izvērtās sekmīgi un šogad tas tiek turpināts.

Piepildi savu sapni iesēdies Ferrari, formulā, rallija vai kādā citā auto!

Kā tas ir iespējams?

Simulatora stūre ir pievienota spēcīgām un ātram industriālam motoram, kurš zibenīgi bez aiztures spēj nodot signālu tev uz stūri – tu jutīsi kā stūre pretojas ātri ejot līkumā vai uzsitīs pa stūri, ja iebrauksi bedrē. Pēc dažiem apļiem, pateicoties muskuļu atmiņai, tu jau jutīsi, kad mašīna ir uz robežas izslīdēt gluži kā īstā auto. Simulācijā ir pieejamas īstās trases, kas ir skenētas ar 3D skeneriem, tādējādi tu vari iemācīties un sajust trasi kāda tā ir patiesībā.

Braukšana norit virtuālās realitātes brillēs, kurās uz katru aci tev projicē savu attēlu, tādējādi radot telpiskuma sajūtu, ka tu sēdi īstā auto. Ja tev radīsies jūras slimība (jo tas tiešām apmana tavas smadzenes un liekas, ka tu sēdi īstā auto) vai vienkārši nevēlies braukt ar VR brillēm, tad ir iespējams braukt skatoties TV ekrānā.


Video blogs, kur papļāpājam vairāk par auto simulatoriem


×

 

Čau!

Rādās jautājumi? Uzraksti mums WhatsApp! 🤓

×