Cita Telpa

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir virtuālā realitāte?

Virtuālās realitātes brillēs cilvēka katrai acij ekrānā tiek rādīts savs attēls radot 3D efektu un telpiskuma sajūtu.
Tā ir iespēja neskatīties spēli no malas, bet gan pašam iekļūt tajā iekšā. Pārvietojoties un kustoties telpā tu pārvietosies arī virtuālās realitātes pasaulē.

Līdzi paņemtie draugi tikmēr uz TV ekrāna var redzēt daļu no attēla, kas tiek projicēts vienai spēlētāja acij.

Virtuālā realitāte (VR) sniedz iespēju nokļūt citā pasaulē, kur iespējams gandrīz viss. Piedzīvot visspilgtākās emocijas un nokļūt tur, kur kārojas. VR nav paredzēta tikai bērniem, izmantojot virtuālo realitāti, tu vari nokļūt Everesta virsotnē vai pat jūras dzīlēs. Mūsu speciālisti palīdzēs tev atrast tieši tavām vēlmēm un interesēm atbilstošāko VR pieredzi.

Kā notiek virtuālās realitātes spēlēšana?

Virtuālās realitātes stacijās ir pieejams plašs klāsts ar spēlēm. Seansa laikā var neierobežoti mainīt spēles. Katram cilvēkam ir sava gaume, tāpēc, ja kāda spēle nepatīk, tad ir iespējams uzreiz to pārslēgt. Ir pieejamas arī spēles komandās vai vienam pret otru. Pārvietojoties un kustoties telpā tu pārvietosies arī virtuālās realitātes pasaulē.
Kad tavs rezervētais laiks būs beidzies, spēle apstāsies. Ja pēc tevis būs pieejams brīvs laiks, pēc tavas izvēles varēsi pagarināt spēles laiku.  

Ar ko atšķiras mobilā telefona virtuālā realitāte un Playstation VR no mūsu piedāvātas datora VR?

Tas ir līdzīgi kā salīdzināt filmas skatīšanos mobilajā telefonā un kinoteātrī. Uz mobilo tālruni balstīta virtuālā realitāte ir ļoti ierobežota virtuālās realitātes versija. Datoros pieejamā virtuālā realitāte ļauj izmantot plašu spēles vietu. Lai iegūtu labāko virtuālās realitātes pieredzi, nepieciešams jaudīgs dators, kas spēj nodrošināt augstu attēla izšķirtspēju un reālistisku datorgrafiku ar ko nespēj sacensties ne mobilo telefonu VR, ne Playstation VR.

Cik cilvēki vienlaicīgi var spēlēt?

Katra mūsu virtuālās realitātes stacija ir paredzēta vienam spēlētājam vienlaikus, taču seansa laikā ir iespējams mainīties savā starpā ar draugiem. Ja vienlaikus vēlies spēlēt ar kādu citu, varat iznomāt divas vai vairākas stacijas un izmēģināt dažādas komandu spēles. Kopā telpās ir pieejamas 4 VR iekārtas un 1 auto simulators (izmanto vienu no VR iekārtām).

Kā tiek ievērota higiēna?

Mūsu darbinieku un klientu veselība ir mūsu galvenā prioritāte. Visiem virtuālās realitātes kontrolieriem ir medicīniskās silikona sejas uzlikas, kuras tiek notīrītas ar antibakteriālajām salvetēm pirms katra seansa. Telpā darbojas ventilācija un ir pieejams arī dezinfekcijas līdzeklis.

Kāds ir vecuma ierobežojums?

Mēs iesakām spēlēt vismaz 7 gadus veciem spēlētājiem, tomēr, mēs ļaujam spēlēt arī jaunākām personām, svarīgi, lai ir ērti izmantot aprīkojumu un spēt izprast spēles gaitu.

Vai spēlējot virtuālās realitātes spēles var rasties slikta dūša vai nelabums?

Lielākoties iekārtu lietošana ir ērta ikvienam.  Ir dažas spēles, kas dažiem šķiet intensīvākas. Mūsu darbinieki palīdzēs tev atrast vispiemērotāko spēli, kas sniegtu tev labu virtuālās realitātes pieredzi.
Cilvēkiem, kam ir radusies slikta dūša no virtuālās realitātes, iesakām pamēģināt to izbaudīt uz Valve Index VR ierīces, kurai ir gandrīz divreiz lielāks attēla atjaunošanās ātrums nekā citām VR ierīcēm, kas spēj pat pilnībā novērst jebkādu sliktas dūšas sajūtu.

Vai telpā ir pieejamas uzkodas un dzērieni?

Iespējams nobaudīt dažādus gardus dzērienus no mūsu kafijas un smūtiju bāra. Pieejami arī alkoholiski dzērieni.

Pie mums organizējot pasākumus ir atļauts nest savas uzkodas un ēdienus, jo uz vietas ēdiens netiek piedāvāts.

Vai ar brillēm ir iespējams spēlēt virtuālo realitāti?

Atkarīgs no briļļu rāmja lieluma un formas. Ja ir lielāki rāmji, pastāv iespēja, ka tie neietilps virtuālās realitātes brillēs. Ja ir iespējams, ieteiktu uzvilkt kontaktlēcas.

Kādi ir iekšējie kārtības noteikumi?

  1. Apzināta inventāra bojāšana ir stingri aizliegta, pretējā gadījumā klientam tiks lūgts nekavējoties atstāt telpas, neatgriežot iztērētos līdzekļus par telpas nomu;
  2. Telpā ir aizliegts smēķēt;
  3. Telpā aizliegts ienest uzliesmojošas vai citas nelegālas un bīstamas vielas;
  4. Samērīga alkohola lietošana telpās ir atļauta. Lietojot pārmērīgi alkoholu tiks lūgts nekavējoties atstāt telpas, neatgriežot iztērētos līdzekļus par telpas nomu;
  5. Dzērieni nedrīkst atrasties tuvumā datoram vai audio sistēmai;
  6. Datorā ir kategoriski aizliegts manipulēt ar programmatūru;

×

 

Čau!

Rādās jautājumi? Uzraksti mums WhatsApp! 🤓

×