Cita Telpa

Aprīkojums un telpas

Aprīkojums:

Telpā pieejamas kopā trīs virtuālās realitātes stacijas. Viena stacija aprīkota ar Valve Index un divas ar Oculus Rift S virtuālās realitātes brillēm.

Valve Index – labākais veids kā izjust virtuālo realitāti. Briļļu izcilais ekrāns nodrošina gludāko video attēlošanu un precīzās lēcas sniedz skaidru attēlu ar plašu redzes leņķi. Valve Index ir aprīkots arī ar industrijā vislabāk novērtēto skaņas risinājumu – pret ausīm ir novietoti nelieli skaļruņi, kas nepieskaras ausīm, radot dabisku sajūtu un teicamu skaņas kvalitāti.

Oculus Rift S vieglas, ērtas brilles ar teicamu attēla kvalitāti. Lieliski piemērotas arī mazākiem spēlētājiem to vieglā svara dēļ.

Auto sacīkšu simulators:

Auto sacīkšu simulators ir aprīkots ar vadošā auto simulatoru ražotāja Fanatec aprīkojumu. Jaudīgais stūres motors ļauj precīzi sajust un kontrolēt mašīnu bez jebkādas laika nobīdes. Stūres iekārta ļauj sajust gan iebraukšanu bedrēs, gan sajust un kontrolēt mašīnas izslīdēšanu.

Stūres iekārta: Podium DD2
Stūre: ClubSport Porsche 918 RSR
Pedāļi: CSL Elite ar Load Cell
Pārnesumu kārba: ClubSport SQ V 1.5
Rokas bremze: ClubSport V1.5

Auto sacīkšu simulators ir pieslēgts Valve Index VR stacijai, tāpēc brauciens var notikt ar VR brillēm vai skatoties TV ekrāna.

Ņemt vērā, ja tiek izmantots auto simulators, tad Valve Index VR stacija nav pieejama citām VR spēlēm.

Telpa

Izklaides telpa ir izveidota 85m2 platībā. Pie mums regulāri tiek organizētas ballītes pat ar 12 un vairāk cilvēkiem. Ir pieejamas arī ballīšu spēles, kur VR spēlētājs var sacensties pret pārējiem, kas spēlē uz mobilajiem telefoniem.